tamchat

tamchat

admin     29 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     121 Defa Okundu

            Dünya üzerinde artık internet yaygın bir şekilde her evde bulunuyor ve birçok işlemde internet üzerinden yapılırken gündelik hayatın getirdiği insanların sosyalleşme olayını da artık internet üzerinden yapıldığı hatta yoğun bir şekilde internette sosyalleştiği görüşmüştür. Yapılan araştırmalarda internet üzerinde ki yapılan arkadaşların daha samimi ve daha doğal olduğu ve sadece kişinin bulunduğu çevreden değil başka çevrelerden de yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık ve dostluk kurulduğu gözlenmiştir.

Neden internet üzerinden tamchat.net ile görüşme?

           İnternet üzerinden arkadaşlık yazışma şeklinde başladığında artık bu durum insanlara yetmemeğe başladığı görülmüş ve bunun üzerine tamchat.net ihtiyacı ortaya çıktığı için bu şekilde bir site kurulmasının amacı güdülmüştür.

Tam Chat ile Sesli ve görüntülü sohbet nasıl yapılır?

            Öncelikle platforma girmeden önce kişi kendisine bir takma isim yani nick name ya da lakabını isterse eğer kendi adını da tabi ki kullanacak şekilde isim belirler ardından bir şifre belirledikten sonra kolay bir şekilde üye olduktan sonra ekran üzerinde bulunan odalara giriş yaparak orada sohbet etmek istediği kişileri tıklayarak özel sohbet sayfası açılır ardından ister yazışarak isterse hemen görüntülü sesli sohbete geçebilir buna kişiler kendisi karar vermektedir.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım