TamChat.Net

TamChat.Net

admin     29 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     196 Defa Okundu

           Yaşadığımız dünyada teknolojik gelişmeler hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Dolayısıyla insanlar arasında iletişim kurmanın farklı yöntemleri ortaya çıkmaktadır. 

Mobil Sesli Chat (Sohbet) TamChat Nedir?

            Yazı, ses ve görüntü aktarımı yapılmak suretiyle çeşitli serverlar, uygulama ve web siteleri üzerinden gerçekleştirilen her türlü sohbet türüne mobil sesli sohbet denir. Bu amaca hizmet eden birçok mobil sesli siteler bulunmaktadır. bunların en başında tamchat.net gelir. Bu tarz siteler ve uygulamalar genel olarak ücretsizdir ve tamamen insanların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacı gütmektedir. İnsanlar gerek eş, dost, arkadaş ve akrabalarıyla sohbet etmek için; gerekse yeni arkadaşlıklar kurmak için bu uygulama ya da sitelere ihtiyaç duymaktadır.

             Bu tarz sitelerin ücretsiz olması, çok sık kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca karşıdaki kişinin ses ve görüntüsünün aktarılması çekilen özlemi bir nebze de olsa azaltmaktadır. Özellikle yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler, yazışma ortamının insanlar arasındaki güveni sarstığını iddia ederek, daha çok sesli ya da hem sesli hem de görüntülü sohbet yolunu tercih etmektedir. Sesli ya da, hem sesli hem görüntülü sohbet sayesinde samimi bir sohbet ortamı da oluşturmak mümkün olmaktadır.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım