Sesli ORTAM

Sesli ORTAM

admin     15 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     138 Defa Okundu

Monotonluktan ve çevresindeki aynı insanlarla takılmaktan sıkılan insanlar hayatlarına yeni heyecanlar yeni insanlar katmak isterler. Bu çok kolay yapılacak bir şey değildir. Böyle durumlar için SESLİORTAM çeşidi vardır.

Bu sitelerde insanlar kendi istediği tiplerde ve istediği özelliklerde insanlar ile tanışabilir ve onlarla sohbet edebilirler. Bu sohbet içerisinde herhangi bir konu sınırlaması yoktur. Konular iki tarafın isteği ile her konuda konuşulabilir. 

Bu arkadaşlıkları kişiler isterse online’da bırakmayıp gerçek hayata da geçirebilirler. Bunun sayesinde kişi en iyi arkadaşını bulabilir veya kişiler isterlerse bu arkadaşlığı aşka bile dönüştürebilirler.

Bu tarz sitelerin seçenekleri vardır. Bu seçeneklerden biri SESLİORTAM dir. Bu sitelerde yazarak yaptığınız konuşmaları mikrofon eşliğinde konuşarak yapabilirsiniz. Bu sayede insanlar sesleri ile birbirlerine enerjilerini yollayabilirler.

Bu sitelerde en çok çekinilen olay güvenliktir. Bu tarz siteler güvenliği sağlamak için bilgi paylaşımlarını kullanıcıya bırakmıştır. Kişiler kendi istediği kadar kişisel bilgilerini karşı tarafla paylaşabilir. Kullanıcı izni olmadan site tarafından kişisel bilgiler paylaşılmamaktadır. 

Böyle siteler sayesinde insanlar hayatlarına heyecan katmaktadır.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım