sesli chat

sesli chat

admin     13 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     190 Defa Okundu

            Teknolojinin gelişmesiyle telefonlarda çeşitli uygulamalar ve iletişim şekilleri ortaya çıktı. Bunlardan biri de herkesin bildiği gibi seslichat yani sesli mesaj göndermek. Birçok uygulamada bulunan seslichat özelliği ile sesleri kayıt alıp karşı tarafa da ses dosyası şeklinde iletmek. Yani yazışmak yerine sesleşmektir.

Sesli Mesaj Özelliği Olan Uygulamalar

           Bu özelliği barındıran ilk uygulamalardan biri olan tamchat sesli arama ve görüntülü arama özelliklerini de ekleyerek en popüler sohbet mecrası olmayı başardı. Son güncellemesinde ise sesli mesajları sırasıyla otomatik olarak oynatıyor. Bunun gibi birçok uygulama da mevcut.
Örneğin bilgisayar ve telefonlarda kullanılabilen tamchat uygulamasında ise hem sesli hem görüntülü sohbet etmek mümkün.

           Çok değil bundan on beş yıl öncesine kadar MSN adlı uygulama ile sadece mesaj gönderimi yapılabiliyordu. Günümüzde ise her akıllı telefona kolayca indirilebilen birden fazla uygulama ile hem sesli hem de görüntülü konuşmak mümkün. Sesli mesajlaşmanın sık tercih edilme sebebi ise şüphesiz daha hızlı oluşudur. Aynı zamanda tonlama ile karşıdaki kişiye anlatılmak isteneni daha kolay aktarıyor olmasıdır. bunları tamchat.net ile kolaylıkla yaşayabilirsiniz.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım