MobilChat.Com

MobilChat.Com

admin     13 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     105 Defa Okundu

İnternet ilk bulunduğundan itibaren genel olarak iletişim kurmak için kullanıldı. Belli başlı yerlerde ve internet kafelerde olan bilgisayar bir süre sonra herkesin evine girdi. İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber de diğer iletişim araçlarına ihtiyaç kalmadı.
İnsanlar internet ilk kurulduğunda forum sitelerinde aktif olmaya başladı.

Bir süre sonra anlık olarak daha hızlı haberleşmeye ihtiyaç duydular ve bunun yanı sıra bu dünyada hiç tanımadıkları insanlarla iletişim kurmayı istediler. Hal böyle olunca cep telefonu sohbetlerinde mobilchat siteleri çıktı. Birçok farklı özellikteki sitelerde insanlar tanışarak yeni arkadaşlıklar kurdu.

Şu anda ise bu mobilchat trend halini aldı. Bu mobilchat odalarında yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar kurar hale geldiler. Bunun için internete bağlı olmaları yetiyor. Bütün bilgisayar ve telefonlarda bulunan mikrofonlar sayesinde yazı yazmaya ihtiyaç duymadan konuşuyorlar. 

Bu sitelere kayıt olup giriş yapıldığı gibi aynı zamanda misafir olarak da giriş yapılıyor. Ancak genel kanı bir nickname sahibi olarak odada bir kimlik edinmek. Böylelikle her zaman girilen bu sitelerde bir varlık elde edebiliyor ve saygı duyulur hale geliyorlar.  

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım