MOBİL SOHBET

MOBİL SOHBET

admin     14 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     139 Defa Okundu

            Uzun ya da kısa süre aralıklarında hizmet vermekte olan sohbet sitelerinde genel olarak amaç ziyaretçilerin beklentilerini karşılamaktır. Ziyaretçilerin ortak beklentisi ise sitenin daha aktif olması ve yüzlerce kişi ile birlikte yazılı, sesli ve görüntülü olarak seviyeli şekilde konuşabilmektedir. Söz konusu olan ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunan mobilsohbet arkadaşlık ve sosyalleşmenin azalmış olduğu günümüzde oldukça yararlı sitelerin başında gelmektedir.

            Tüm akıllı cep telefonları üzerinden sağlam şekilde girişlerin yapılmış olduğu sesli sitelerde, kişilerin güvenliği için kesintisiz olarak bakım ve incelemeler yapılmaktadır. Bu incelemeler arasında genel odaların ve içeriklerin kontrol edilmesi gelmektedir. Karşı cinse saygısız yaklaşan ve istemediği halde sürekli olarak yazan ya da sözlü olarak taciz eden kişiler, özel kadro sayesinde siteden uzaklaştırılmaktadır.

           Ancak gözden kaçan ve yeterli derece de aktiflik göstermeyen kötü niyetli ziyaretçiler için canlı destek hattını mobilsohbet sunmuştur. Aklınıza takılan ve kısa süre içerisinde yanıt almanız gereken tüm site hakkındaki konular için destek hattının yanı sıra Skype ve whatssAp uygulaması üzerinden de sorularınızı iletebilirsiniz.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım