Görüntülü Seslichat

Görüntülü Seslichat

admin     30 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     136 Defa Okundu

Görüntülü Sesli Chat Kuralları Nelerdir 

            Kullanıcıların misafir ya da üye olarak giriş yaptıkları görüntülü sesli chat sayfalarında mümkün mertebe uyulması gereken temel kurallar mevcut. Bu kurallara uyulması hem site güvenliği hem de verimli iletişimler için olmazsa olmaz kabul ediliyor. Bu kuralların başında görüntülü ya da sesli bir şekilde chat yaparken karşı tarafı rencide edici, küçümseyici ve aşağılayıcı ifadeler kullanmak kesinlikle yasak. Aynı zamana hakaret ve küfür ettiği tespit edilen tüm kişilerin üyelikleri de anında iptal ediliyor. Bunun yanı sıra tamamen üyelerin ve misafirlerin haklarını koruyan kurallar da mevcut. Bu kurallar arasında en fazla oranda göze çarpan ilk kural, tüm üyelik bilgilerinin gizli tutulmasıdır.

            Üye olurken site yöneticilerine verilen bilgilerin hepsi gizli olduğu için tüm yapılan chatlar kişilik haklarını koruyucu bir kapsamda ele alınıyor. Her sitede herhangi bir şekilde dil ve din ayrımı yapmak da yasak kabul ediliyor. Bir diğer bilgi ise herhangi bir kurumun reklamını yapmanın yasak olmasıdır. Bu tür reklam ve floodlar bu tarz sitelerin varlığına bir tehdit oluşturduğu için tespit edildikleri takdirde üyenin bağlantıları banlanıyor ve siteye girişi engelleniyor. 

Görüntülü Sesli Chat Seçenekleri 

            Tüm bu kurallara ve daha fazlasına uyulduğu takdirde hem görüntülü hem de sesli konuşma avantajları ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanılabiliyor. İsteyenler üyelik bilgilerini doldururken avatar seçerken isteyenler fotoğraf tercihlerinde de bulunabiliyor. 

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım