evlilerin girdiği sohbet siteleri

evlilerin girdiği sohbet siteleri

admin     28 Ekim 2020     Genel     Merhaba dünya!     115 Defa Okundu

evlilerin girdiği sohbet siteleri

Mutlu, huzurlu, sağlıklı ve ciddi bir ilişki yaşamak isteyen üyelerin tanıştığı bir sitedir. 18 yaşını dolduran herkes evlilik sitesine üye olabilir. Bu siteye üye olanlar sohbet platformlarına katılırlar. Sohbet platformunda üyeler seçtikleri kişiler ile konuşmaya başlarlar.

Üyeler arasında ki konuşmalar oldukça seviyeli ve ciddidir. Bu
evlilerin girdiği sohbet siteleri ayrım yapmayan bir sitedir. Yani üyeler arasında inanç ayrımı yapılmaz. Amacımız aynı görüşte olan insanlı tanıştırmak ve evlenmelerine vesile olmaktır. Bu
evlilerin girdiği sohbet siteleri ruh ikizi bulma, hediye gönderme, arkadaşlık istekleri gönderme özelliklerine sahiptir.

evlilerin girdiği sohbet siteleri Hakkında Bilgiler

Siteye üye olan herkes reel yani gerçek kişilerdir. Üye olurken gerçek isminiz yerine rumuz isim de kullanabilirsiniz. Profilinize resim yükleyebilirsiniz. Evlilik sitesi özel bir site olduğu için üye bilgileri başka bir siteye devredilmez. Bu konuda üyelerin ve üye olacak kişilerin endişe duymasına gerek yoktur.

Evlilik sitesinde istemediğiniz üyeleri engelleyebilme şansınız vardır. Siteye üye olduktan sonra üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Üyelik iptal butonuna bastıktan sonra geri dönüşü yoktur. Üyeliğiniz tamamen sona erecektir.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım