cinsel sohbet

cinsel sohbet

admin     27 Ağustos 2020     Genel     Merhaba dünya!     123 Defa Okundu

Chat İngilizce bir kelime olup dilimizdeki karşılığı ise farklı olabilmektedir. Sohbet etmek, hoşbeş etmek gibi anlamları vardır ayrıca lafa tutmak, laflamak; çene çalmak gibi anlamları da vardır çok azda olsa kandırmaya çalışmak anlamı da vardır. Sesli chat ise telefona uygulama olarak indirilen yani cinsel sohbet dediğimiz ve internet sitelerinden olan iki grup chat şekli vardır Ayrıca chat sadece sesli olarak yapılmamaktadır. Görüntülü ve sesli olan chat cinsel sohbet ve sadece yazışma tarzında yapılan cinsel sohbet site ve uygulamaları da vardır. Yapmanız gereken sadece üye olup istediğiniz kişilerle eğer onlarda isterlerse konuşmaktır.

Dipnot düşülmesi gereken bir konu vardır oda bu siteler vasıtasıyla tanışılan her kese güvenmemelidir. Kimlik bilgileri adres ve telefon gibi şahsi bilgiler de kimseyle paylaşılmamalıdır. Her zaman iyi niyetli ve dost canlısı insanlarla karşılaşmak pek mümkün değildir.

Güvenilir cinsel sohbet

Eğer sizde güvenilir sesli chat yapmak istiyor ve güvenilir bir site arıyorsanız www.tamchat.com sayfasını ziyaret ederek hem ücretsiz sesli chat hemde cinsel sohbet yapabilir hemde hemde para vermeden güzel vakitler geçirebilirsiniz.

.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  


Sen de Yorumla!


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

  • © 2019, Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım